Mavi Kabuslar İçindir

15.81 TL. MARTI YAYINLARI , Mavi Kabuslar İçindir için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Laurie Faria Stolarz
DOSYA BOYUTU
2,65 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051862514

PDF formatında Mavi Kabuslar İçindir. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Mavi Kabuslar İçindir kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Stacey Brown’un yatılı okuldaki hayatı pek de kolay geçmiyordur. Aynı odayı paylaştığı en yakın arkadaşı Drea’nın sevgilisine âşık olması, büyükannesinden öğrendiği bazı büyüleri yapabilmesi ve kısa süre içinde gerçekleşen kâbusları gibi sırları olan Stacey, son zamanlarda rüyasında Drea’yı ve onun peşindeki bir psikopatı görmektedir. İki arkadaş, odalarına tuhaf mesajlar ve telefonlar gelmeye başlamasıyla okullarında işlenen bir cinayetten sonra Drea’nın da hayatının tehlikede olduğunu anlarlar.Bildiği büyülerle Drea’yı kurtarmaya çalışan Stacey, cesaretini ortaya koyarak bu işin peşine düşer. Bir yandan gördüğü kâbuslardan baş ucunda yaktığı mavi bir mumla korunmaya çalışırken bir yandan da kartlar ve büyüler sayesinde olayları aydınlatmaya çalışan Stacey, aşkı ve en yakın arkadaşı arasında sıkışıp kalmıştır. Stacey gerçek katili ortaya çıkaracak kadar güçlü bir cadı mı yoksa katil, en karanlık kâbuslarını gerçekleştirecek kadar yakınlarında mıdır?(Tanıtım Bülteninden) 


Mavi Kabuslar İçindir Stacey Brown'un yatılı okuldaki hayatı pek de kolay geçmiyordur. Aynı odayı paylaştığı en yakın arkadaşı Drea'nın sevgilisine âşık olması